У Ромнах виявили нелегальний пункт прийому металобрухту

17

Роменські поліцейські виявили 41-річного місцевого жителя, який без відповідної на те ліцензії та дозволу здійснював незаконні операції з металобрухтом. Чоловік орендував ангар та відкрив там металоприймальний пункт.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області, дільничні офіцери Роменського відділу поліції отримали інформацію про місцевого жителя, який в ангарі колишнього колгоспу незаконно займається прийомом металобрухту. Інформацію перевірили та навідались за вказаною адресою з обшуком.

«В приміщені правоохоронці виявили близько 150 кг незаконно прийнятого чорного металу та ваги, для його зважування. Сам же підозрюваний не мав жодних документів, які б давали йому право здійснювати операції з металобрухтом. Окрім цього, поліцейські вже встановили клієнтів чоловіка, які здавали на даному пункті прийому різні металеві речі», – коментує начальник Роменського відділу поліції Юлія Загамула.

18

19

Перевірка по даному факту триває. Працівники поліції встановлюють походження металевих речей. А у відношенні чоловіка за порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 213 Кримінального кодексу України, яке передбачає сплату чималого штрафу або громадські роботи.

Поділитися в соцмережах: