У Ромнах юнак виманив у братів-близнюків дві мобілки і здав у ломбард

До інспектора Роменського відділу поліції з заявою про шахрайство звернулось відразу два заявники. Ними виявились 21-річні брати-близнюки. Хлопці пояснили, що стали жертвою спільного знайомого, який в обох виманив мобільні телефони, а в одного ще й 900 гривень.

Під час перевірки інформація підтвердилась. Як з’ясувалось, спочатку 22-річний житель міста виманив мобільний телефон у одного з заявників. Аргументувавши це тим, що йому потрібно скористатись Інтернетом, аби знайти роботу. Та гаджет  підозрюваний навіть не збирався повертати і відразу здав до ломбарду, а виручені гроші витратив. Через деякий час, коли потерпілий попросив повернути телефон, юнак повідомив, що зможе його віддати, якщо він дасть йому 900 гривень, аби той зміг викупити річ з ломбарду.

Та, аферист навіть не збирався цього робити. Тож, отримавши гроші він ще й направився до брата-близнюка потерпілого. У якого під таким же приводом виманив мобільний телефон, який також потім відніс до ломбарду.

У скоєному ж злочинець зізнався та пояснив, що до такого додумався, аби легко та швидко здобути гроші на розваги.

Як повідомляють у секторі комуніфкації ГУ НП у Сумській області, наразі відносно підозрюваного працівники поліції відкрили два кримінальні провадження за ч.1 та 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). За скоєне йому загрожує до трьох років ув’язнення.