У Шостці шахрайки, пообіцявши бабусі продуктовий набір, вкрали гроші і прикраси

Про крадіжку з будинку пенсіонерки шосткинські правоохоронці дізнались від самої постраждалої. З її будинку зникли тисяча чотириста гривень, золотий ланцюжок та срібна каблучка.

Того дня літня жінка приймала гостей. За словами потерпілої, до неї приходили дві жінки, які представились працівниками пенсійного фонду. Вони розповіли, що держава планує видавати пенсіонерам продуктові набори, і, щоб його отримати, їй потрібно написати відповідну заяву.

Зловмисниці продумали свій злочин до дрібних деталей. Увійшовши до будинку, вони дали бабусі папір та почали надиктовувати текст. Аж раптом у двері знов постукали. На порозі з’явились ще дві чорняві незнайомки, які щось пропонували. Це був відволікаючий маневр. І поки старенька разом з однією з працівниць пенсійного фонду виганяли з подвір’я будинку непроханих гостей, інша жінка, яка залишилась у домі, знайшла схованку старенької, звідки викрала гроші та золоті, срібні прикраси.

Коли зловмисниці пішли, бабуся, відчуваючи щось підозріле, зателефонувала в пенсійний фонд, де їй повідомили, що жодної допомоги у вигляді надання продовольчих товарів пенсіонерам держава не надає.

Як повідомляє сектор комунікації ГУ НП у Сумській області, за цим фактом вже відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка, поєднана з проникненням в житло », яка передбачає до шести років ув’язнення.