У Шостці дітей жорстоко побили палицею за те, що вони трусили в дворі яблуню

6

Інцидент стався в суботу, 9 вересня, близько полудня.

Двоє хлопчиків 7 і 8 років трусили яблуню у дворі багатоквартирних будинків по вул. Грушевського, 2 і Свободи, 29, пише Шостка.Info.

З будинку вийшов чоловік, на вигляд близько 75 років, став лаятися і проганяти хлопців. Хлопчаки відбігли. Незабаром вийшов другий чоловік, молодший. Матірною лайкою і погрозами сказав підійти до нього. Старший узяв палицю, заховану в клумбі (мабуть, для собаки), і почав бити дітей. Бив доти, поки діти не втекли.

«Синові нанесено близько 8-ми ударів по спині, голові, животу, ліктів… Побитий і другий хлопчик. За висновком хірурга, у сина садна, подряпини, забої м’яких тканин. Тепер дитина боїться спати одна, не виходить на вулицю. Ймовірно, знадобитися допомога психолога і невролога. Ми звернулися в поліцію, де відкрили кримінальне провадження, а також до адвоката», – розповідає мама одного з хлопчиків.

3

5

7

Хід слідства контролює Шосткинська місцева прокуратура. Відомості до ЄРДР внесено за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) КК України, повідомляють у прес-службі відомства.

«На даний час встановлюються всі обставини події, зокрема проводяться допити потерпілих, свідків та чоловіка, який побив дітей. Також проведено відповідну експертизу щодо визначення ступеня нанесених ушкоджень, за результатами якої буде прийнято відповідне рішення та визначено остаточну кваліфікацію дій чоловіка», – зазначає в. о. керівника Шосткинської місцевої прокуратури Павло Моісеєнко.