У Шостці дівчина поцупила телефон у одногрупниці

Загубивши свій мобільний телефон, 15-річна дівчина вирішила тихцем поцупити засіб зв’язку у одногрупниці. Працівники шосткінської поліції, до яких за допомогою звернулися родичі потерпілої дівчини, викрили неповнолітню студентку та розпочали щодо неї кримінальне провадження.

До Шосткинського відділу поліції з заявою про крадіжку звернулась 59-річна мешканка Шостки. Жінка розповіла правоохоронцям, що у її 16-річної онуки викрадено мобільний телефон.

Як встановили поліцейські, дівчина втратила свій гаджет, коли поверталась додому разом з однокурсниками.

«Перевіривши підлітків, з якими того дня йшла потерпіла, – розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції, – наші співробітники встановили причетність до крадіжки 15-річної одногрупниці дівчини. Остання зізналась у скоєному».

У своє виправдання підозрювана каже, що днями втратила свій засіб зв’язку, а батьки відмовились купувати новий. Тож вона вирішила його вкрасти. Повертаючись додому з однокурсниками, дівчина непомітно витягла з кишені верхнього одягу товаришки вподобаний гаджет і користувалася ним,  поки його не вилучили співробітники поліції.

Наразі телефон вже повернутий власниці. У відношенні неповнолітньої відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Санкція статті передбачає штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років. Остаточне покарання дівчині визначить суд.