У Шостці крадій не встиг утекти з місця злочину до приїзду поліції

У Шостці, близько опівночі, на пульт поліції охорони надійшов сигнал «Тривога» з приватного будинку. За лічені хвилини наряд поліції прибув на місце події та пильно оглянув будівлю.

«Під час зовнішнього обстеження ми помітили відкрите вікно, – розповідає молодший інспектор групи затримання Артем Амельченко, – а за декілька секунд з нього вистрибнув невідомий і кинувся тікати».

Чоловіка наздогнали та затримали. Ним виявився раніше засуджений за аналогічні злочини 36-річний місцевий мешканець. Чоловік ніде не працює, перебивається подібними «підробітками». Згодом, при обстеженні будинку, було встановлено, що всі матеріальні цінності в наявності. Постраждало лише вікно, через яке зловмисник проник до будівлі.

Затриманого правоохоронці доправили до місцевого відділку поліції, стосовно нього відкрите кримінальне провадження за ст. 185 Кримінального Кодексу України. Слідчі продовжують перевірку на причетність затриманого до скоєння аналогічних злочинів. Тепер замість «легкого» заробітку, найближчі три роки чоловік може провести за ґратами, повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.

PM505image001