У Шостці пенсіонер став жертвою псевдолікаря

pensioner_0

Назвавшись лікарем, зловмисник проник до оселі 76-річного пенсіонера та, провівши «огляд», прихопив зі схованки пенсіонера 950 гривень.

Повідомлення до поліції про крадіжку грошей надійшло від 76-річного жителя Шостки. Дідусь розповів, що в двері його оселі постукав чоловік, який назвався лікарем та запропонував свої медичні послуги. Та після його візиту з квартири зникли 950 гривень.

Опитавши детально потерпілого, працівники поліції довідались, що зловмисник діяв за певним планом. Спочатку він виміряв тиск пенсіонера, потім визначив діагноз та спосіб лікування. Коли ж оголосив суму, дідусь замешкав. Так званий лікар хотів отримати тисячу гривень, та після відмови, попросив сплатити за свої послуги 100 гривень. Дідусь, підійшовши до схованки, витяг зазначену суму та віддав чоловікові, але перед тим як піти гість попросив води. І поки старенький перебував на кухні, зловмисник встиг зі схованки пенсіонера викрасти останні 950 гривень та розпрощавшись, піти.

“Наразі вживаються всі розшукові заходи, направлені на встановлення та затримання підозрюваного”, – коментує Роман Бережний, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Шосткинського відділу поліції.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Ведуться всі необхідні слідчі дії.