У Шостці пенсіонерка віддала аферистам 22 тисячі гривень та золоті сережки

7

Зігравши на родинних почуттях аферисти виманили у пенсіонерки 22 000 гривень та золоті сережки. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

У поліцію звернулась 77-річна мешканка Шостки. Вона розповіла, їй зателефонував невідомий. Голос був схожий на її сина, він просив про допомогу. За його словами, він збив чоловіка і тепер на його лікування терміново потрібні гроші.

Нібито, за 25000 гривень постраждалий не буде звертатися у поліцію. Кошти потрібно було покласти у конверт, а його загорнути у газету і передати посильному, який прийде за ними до неї додому.

Перебуваючи у розпачі пенсіонерка, син якої живе за кордоном, винесла і передала невідомому 10 000 гривень та золоті сережки вагою п’ять грамів. Втім за півгодини телефонний дзвінок повторився, «лікар» повідомив стареньку, що цієї суму замало і потребно ще 12 000 гривень. Гроші жінка знайшла і в такий же спосіб передала посильному.

Наразі слідство триває. Правоохоронці роблять все можливе, аби встановити особи зловмисників та притягти їх до відповідальності.

Правоохоронці ж застерігають: якщо вам надійшов подібний дзвінок – не панікуйте та зателефонуйте людині, яка нібито потрапила у біду.