У Шостці підліток обікрав свого товариша, поки той ходив у туалет

До Шосткинського відділу поліції звернулась 35-річна місцева мешканка. Заявниця розповіла, що у її 15-річного сина під час тренування з незачиненої роздягальні спортивної школи викрали дорогий мобільний телефон.

Працівники поліції провели перевірку та встановили, що того дня в навчальному закладі проходили змагання. На спортмайданчику було багато глядачів. Втім, правоохоронцям вдалось розшукати свідків, які вказали на двох підозрілих хлопців, яких бачили в той час у будівлі спортивної школи.

Крадієм виявився 15-річний мешканець Шостки. Хлопець зізнався у скоєному та розповів, що поки його товариш ходив у туалет, він у пошуках цінних речей обнишпорив одяг у незачиненій роздягальні. Знайдений там телефон сховав у кишені, після чого дочекався товариша та, ніби нічого не сталось, пішли. Телефон, зізнався підліток, хотів залишити собі.

Наразі телефон працівники поліції вилучили та повернули власнику. У відношенні неповнолітнього зловмисника відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», санкція якої передбачає до 85 гривень штрафу чи до двох років виправних робіт, або до трьох років позбавлення волі, передає Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.