У Шостці судитимуть керівника підприємства, яке забруднило землі хімічними речовинами

Прокуратурою Сумської області 20 листопада 2015 року затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора ТОВ «Сервісний центр регенерації масел», якому інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 239 КК України.
Досудовим розслідуванням зібрано достатньо доказів того, що ТОВ «Сервісний центр регенерації масел», директором якого є вказана особа, згідно з договором, укладеним із замовником, зобов’язалося здійснити утилізацію відсортованих матеріальних ресурсів. Протягом грудня 2014 року-січня 2015 року на підставі отриманого акта виконаних робіт на рахунок ТОВ замовник перерахував понад 2 млн грн за роботу, яка насправді виконана не була.
Окрім того, 30 квітня 2015 року за вказівкою обвинуваченого в нічний час його підлеглий, рухаючись на автомобілі марки «КАМАЗ», порушуючи вимоги транспортування, допустив вилив хімічної речовини на автомобільну дорогу, а також здійснив викид хімічної речовини з кузову вищевказаного автомобіля на стихійне сміттєзвалище в м. Шостці, наслідки чого протягом тижня ліквідовували фахівців Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України.
За словами заступника прокурора Сумської області Сергія Маслюка, Апеляційний суд Сумської області визначив підсудність вказаного провадження за Кролевецьким районним судом. Уже відбулося підготовче засідання і справу призначено до судового розгляду.

Довідково:
ч. 5 ст. 191 КК України – привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем;
ч. 2 ст. 366 КК України – службове підроблення;
ч. 2 ст. 239 КК України – забруднення або псування земель, що спричинило тяжкі наслідки.

Читайте також: