У Шостці викрили інтернет-шахрая

5

Аби збагатитись 22-річний мешканець Шостки скористався розповсюдженою схемою Інтернет-шахрайства. Розмістивши у всесвітній мережі оголошення про продаж плазмового телевізора, чоловік покупців просив сплатити передоплату, після чого зникав. 

Жертвою Інтернет-шахрая стала 59-річна мешканка Житомирської області. Жінка просила поліцейських допомогти розшукати зловмисника, який під приводом продажі телевізора в мережі Інтернет, ошукав її на тисячу гривень. За її словами  оголошення про продаж плазмового телевізора за чотири тисячі гривень вона знайшла на відомому Інтернет–ресурсі, а коли зв’язалась з продавцем та домовилась про спосіб оплати, той попросив перерахувати передоплату, а саме тисячу гривень. Вказану суму вона відправила на банківський рахунок чоловіка, та от тільки бажаного товару не отримала й досі. До того ж, під час розмови з так званим продавцем, той зізнався, що її надурив і ніякого телевізора у нього немає.

«Аби розшукати зловмисника, правоохоронці встановили власника банківської картки, куди були перераховані гроші заявниці, – коментує Роман Бережний, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Шосткинськоговідділу поліції. – Чоловіку 22 роки, він місцевий мешканець, який у скоєному зізнався. Під час бесіди з ним він пояснив, що добре знав про таку шахрайську схему, тож і обрав її задля отримання додаткового прибутку».

Чоловікові вже вручено повідомлення про підозру. Його продовжують перевіряти на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів. А за фактом шахрайства в поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує до 850 гривень штрафу, або до двох років виправних робіт, чи до трьох років обмеження волі.