У Шостці за “порятунок” сина пенсіонерка віддала шахраям 21 тисячу гривень

Поліція розшукує зловмисників, котрі видурили у 65-річної жительки Шостки 21 000 гривень. Саме стільки передала пенсіонерка на лікування сина, який нібито потрапив в дорожню аварію в іншому місті.

Вранці на домашній телефон 65-річної мешканки Шостки надійшов дзвінок. Жінка підняла слухавку, і їй здалось, що вона чує голос свого сина. Розповівши, що втрапив у ДТП і знаходиться у лікарні з серйозними травмами обох ніг, чоловік попросив надіслати грошей – за його словами, термінова операція у спеціалізованому медичному центрі в Сумах коштує 13 тисяч гривень. Спочатку він хотів, аби пенсіонерка перерахувала кошти на банківську картку лікаря. А коли та відмовилась, пославшись на слабке здоров‘я, попросив загорнути гроші у рушник і передати пакунок через знайомого, що має просто зараз під’їхати до під’їзду. І додав, що посильному на пальне потрібно віддати ще півтори тисячі гривень.

Перебуваючи в розпачі, жінка винесла не лише затребувану суму, а й додала для сина ще 7 тисяч гривень – на лікування.

Лише за 20 хвилин після передачі коштів вона, нарешті, здогадалась зателефонувати сину на його мобільний. Той виявився вдома, живий і здоровий. Зрозумівши, що стала жертвою шахраїв, пенсіонерка відразу звернулася у поліції.

PM965image002

У розмові з прибулими правоохоронцями літня жінка зазначила, що у перервах між розмовами по стаціонарному телефону з невідомим чоловіком вона неодноразово намагалась додзвонитися сину на мобільний, але його телефон був вимкнений. За її словами, син раніше неодноразово попереджав її про такі види шахрайства, і окреслював їй алгоритм дій у таких ситуаціях. Проте розгубленість, розпач й материнські почуття взяли гору над здоровим глуздом, і вона таки втрапила у шахрайську пастку.

Сьогодні правоохоронці роблять все можливе, аби встановити особи зловмисників та притягти їх до відповідальності. За даним фактом вже відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Проводяться подальші слідчі дії.

Джерело: http://www.su.npu.gov.ua/