У Сумах директор “Міськсвітла” cплачував за оренду авто своєї дружини з коштів міського бюджету

Сумською місцевою прокуратурою виявлено факт корупційного правопорушення в одному з Комунальних підприємств Сумської міської ради.

Встановлено, що директор Комунального підприємства орендував майно своєї дружини, сплачуючи за нього коштами з міського бюджету. Тобто, достовірно знаючи про наявний у нього реальний конфлікт інтересів, не повідомив про вказаний факт безпосереднього керівника, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», а саме скоїв адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Як повідомив прокурор прокуратури області з питань організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Віталій Довгаль, стосовно зазначеної особи складено два адміністративних протоколи та направлено їх до суду.

За результатами судового розгляду, завдяки принципові позиції прокурора, директора КП СМР визнано винним за кожне правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу та позбавлення права займати посади, пов’язані з виконавчо-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями на певний строк.

Відповідно до ст. 291 КУпАП постанова у справі про адміністративне правопорушення набере законної сили після закінчення строку оскарження, зазначає прес-служба обласної прокуратури.

Сумські ЗМІ одразу ж розпізнали, що корупціонер, про якого повідомляється, ніхто інший, як директор КП “Міськсвітло” Микола Пархоменко. Відомо, що він орендував у своєї дружини автомобіль. Раніше він був фігурантом іншого корупційного скнадалу – щодо невиправдано дорогавартісної закупівлі лампочок. Із цим питанням розбиралася контрольна депутатська комісія, яка рекомендувала меру Олександру Лисенку звільнити підлеглого.

 

Читайте також: