У Сумах дочка з чоловіком позбавили життя батьків через спадщину

нож

Подружжю прокуратура повідомила про підозру в умисному вбивстві, що вчинене за попередньою змовою. Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Мова йде про резонансне вбивство пенсіонерів, що сталося 30 серпня в квартирі по вулиці Івана Сірка, 15 (колишня Дем’яна Коротченка). Тоді, трупи батьків виявила їх старша дочка.

Досудове розслідування встановило, що впродовж останнього часу між потерпілими та їх молодшою донькою, яка разом зі своїм цивільним чоловіком проживають в Росії, неодноразово виникали конфлікти на ґрунті розподілу спадщини. Щоб розібратися в ситуації вони прибули до Сум, винайняли квартиру, а вже 30 серпня близько 13.20 завітали в гості до батька та матері жінки.

Між батьками та донькою із зятем виникла сварка, під час якої підозрювані спочатку зарізали матір, а потім життям поплатився й батько. Бездиханні тіла потерпілих близько 16.30 виявила їх старша донька того ж дня. Підозрювані у цей час вже втекли, перетнувши кордон з Російською Федерацією.

Як повідомив перший заступник керівника Сумської місцевої прокуратури Андрій Шапошник, на даний час прокуратура вже готує процесуальні документи для оголошення підозрюваних у міжнародний розшук. Дії жінки та її співмешканця кваліфіковано за п.п. 1.12 ч. 2 ст. 115 КК України. За скоєне їм загрожує від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.