У Сумах два молодики після невдалого нападу на магазин пішли гуляти до парку “Казка”

У Сумах, близько четвертої ранку, черговий наряд поліції охорони отримав інформацію про спрацювання сигналізації в одному з магазинів міста. Правоохоронцям знадобилося менше двох хвилин, аби прибути на місце виклику.

«Під час зовнішнього обстеження ми помітили відкрите вікно, – розповідає один з інспекторів групи затримання. – Це свідчило про проникнення до приміщення сторонніх осіб, проте покази приладів сигналізації стверджували, що всередині нікого немає».

Як з’ясувалося в подальшому, непрохані «візитери», зрозумівши, що крамниця охороняється, втекли, нічого не взявши.

PM243image001

За 5 хвилин у дитячого парку “Казка” екіпаж одного з патрульних автомобілів затримав двох молодиків, які спочатку намагалися втекти від правоохоронців, алепочувши попередження про можливе застосування зброї, вирішили не випробовувати долю і зупинилися.

Затриманими виявилися місцеві жителі віком 32 та 27 років. У своєму минулому молоді люди вже неодноразово мали проблеми із законом. Під час огляду в них були вилучені шкіряні рукавички, ліхтарик і силіконова маска. Упевнено пояснити, що робили в дитячому парку опів на п’яту ранку, молодики так і не змогли, а стосовно маски пояснили, що вона їм необхідна для участі у бійках.

Підозрювані у крадіжці особи доправлені до місцевого відділку поліції. На даний час слідчі продовжують перевірку затриманих на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів на території Сум, повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.