У Сумах начальник експертної служби МВС примусив підлеглого купити йому планшет за 12 тисяч

Оперативники Управління внутрішньої безпеки поліції спільно с УСБУ та прокуратурою у Сумській області затримали начальника експертної служби МВС за отримання ним від керівника відділу поліції неправомірної вигоди у вигляді цінного подарунку.

Керівник експертно-криміналістичної установи свідомо систематично затримував виконання призначених слідчими експертиз. Начальник відділу поліції постійно конфліктував з посадовцем з даного приводу. Однак ситуація не змінювалася. Посадовець натякав на надання йому неправомірної вигоди. А останнім часом очільник експертної служби став відкрито вимагати неправомірну вигоду від начальника відділу поліції. Для початку у вигляді цінного подарунку: посадовець вимагав від поліцейського купити йому планшет.

Незаконна діяльність посадовця була задокументована. Керівника-хабарника затримали у службовому кабінеті в момент отримання ним неправомірної вигоди. Загальна вартість подарунку склала понад 12 тисяч гривень.

За даним фактом розслідується кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10-ти років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади строком до 3-х років, повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

27997