У Сумах “Національну лотерею” підозрюють у наданні незаконних гральних послуг

До чергової частини Сумського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що по вулиці Харківська, 2/1 здійснює свою діяльність незаконний гральний заклад.

За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група. «Попередньо встановлено, що за цією адресою функціонує заклад «Національна лотерея». Ігроки в залі через адміністратора робили ставки за грошові кошти, починаючи від 50 гривень. На системному обладнанні використовувалась програма «Золотий тріумф». З місця події вилучено 15 моніторів, 2 системні блоки та грошові кошти. Вилучене обладнання направлене на експертизу, яка встановить чи відноситься програмне забезпечення, яке встановлене на комп’ютерах, до грального бізнесу. За її результатами буде дана відповідна правова оцінка», – повідомив начальник Сумського відділу поліції Павло Карабута.

Слідчим відділом поліції Сумського відділу внесені відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 203-2 «Заняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України, у рамках якого будуть перевірятись інші відділення «Національної лотереї» у Сумах, передає Сектор комунікації ГУНП в сумській області.

PM797image001