У Сумах патрульні не оштрафували жінку, яка порушила ПДР

Сумські полісмени зупинили автівку, яка рухалася без номерних знаків. Виявилося, що за кермом була жінка, яка тільки-но отримала номери. Вона не змогла їх сама прикріпити, тому вирішила їхати так, що є порушенням ПДР.

На диво, замість того, щоб штрафувати, патрульні проявили неабияку людяність і допомогли сумчанці прилаштувати номерні знаки.

“Зупинили авто ,🚗яке рухалось без номерних знаків.👮🏻За кермом була жіночка,🙎🏼яка тільки отримала номерні знаки ,з документами у неї все гаразд, але сама вона не змогла їх прикріпити,через що довелось їхати без них..??(📌керування ТЗ без н/з порушення п.2.9в ПДР,170 грн штрафу)??????Мої напарники 👬не довго думаючи допомогли, і самі прикріпили номерні знаки на місці, хоча могли б виписати штраф і навіть не вислухати її ситуацію! Немає ніякої “палочної системи”.. як всі думають , немає показників !! В будь якій ситуації потрібно перш за все залишатися людьми!!!!! Я розумію що важко вірити в щось нове, але треба хоть спробувати .😇Нам також нелегко ,і кожен день ми стараємось виправдовувати вашу довіру!”, – написала патрульна Аліна Литовцева.

Читайте також: