У Сумах пенсіонера обікрав рідний син

Майже щодня до поліцейських Сумщини звертаються громадяни з заявами про крадіжки банківських пластикових карток, з наступним зняттям грошових коштів з них. Зазвичай крадіжки вчиняють сторонні особи, але трапляється, що й деякі знайомі та навіть родичі спокушаються на чуже.

Так, до Сумського відділу поліції за допомогою звернувся 53-річний житель обласного центру та повідомив, що виявив зникнення коштів зі своїх банківських карток.

У ході проведення перевірки поліцією з’ясовано, що маючи вільний доступ до документів батька, і дізнавшись пін-коди, батьківських пенсійної та кредитної картки, рідний син викрав їх та зняв з однієї 350 гривень, а з іншої 7000 гривен.

Інший випадок стався у Тростянці. Поліцейські встановили особу 23-річного місцевого жителя, який шляхом вільного доступу вчинив крадіжку 7000 гривень з банківського рахунку 18-річного парубка. Стосовно зловмисника відкрито кримінальне провадження.

Крім того, у Сумах 30-річний чоловік, незаконно заволодівши банківською карткою жителя одного з сіл Роменського району, зняв з неї та привласнив 2000 гривень. Поліція відкрила кримінальне провадження за крадіжку, передає Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.