У Сумах пенсіонерка принесла до поліції сумку боєприпасів

23

Небезпечну поклажу жінка знайшла під час прибирання в квартирі свого померлого племінника.

Як повідомляють у відділі комунікації Сумської області, чора вдень до Сумського відділу поліції завітали двоє сумчан – 69-ти річна жінка та її брат. Вони принесли цілу сумку боєприпасів.

Загалом полісмени нарахували більше 350 одиниць боєприпасів: 248 автоматних набоїв калібру 5,45 мм, 84 патрони калібру 7,62 мм та 14 патронів калібру 14,5 мм, два снаряди, запал до гранати та гранату до під ствольного гранатомету ВОГ-25.

24

За розповіддю сумчанки стало відомо, що її 48-річний племінник проходив військову службу в зоні проведення АТО, і ймовірніше за все, боєприпаси привіз додому саме звідти.

«Жінка зробила все абсолютно правильно, – говорить начальник Сумського відділу поліції Павло Карабута. – Не викинула знахідку десь в кущі чи на смітник, звідки вони могли б потрапити в руки дітей чи сторонніх осіб, а добровільно передала боєприпаси в поліцію. Нагадую, що згідно ч.3 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України, особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності».