У Сумах перехожі затримали грабіжника, який напав на жінку

15

Патрульні по гарячим слідам затримали 34-річного чоловіка, який зірвав з шиї 32-річної жінки золотий ланцюжок, після чого кинувся навтьоки.

Подія сталася 27 червня, близько 12-ї години, на вулиці Троїцькій. Втеча грабіжника вийшла нетривалою, адже на крик жінки зреагували декілька перехожих чоловіків. Вони наздогнали та затримали злочинця. Перехожі викликали поліцію.

Копи, що за лічені хвилини прибули на місце події, наділи на чоловіка кайданки.

13

14

11

Судячи з зовнішніх ознак, затриманий, скоріш за все, перебував у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння, його направили на медичне обстеження. Як згодом з’ясували слідчі, підозрюваний заздалегідь підготувався до «справи», оскільки мав із собою комплект змінного одягу та взуття – на той випадок, якщо його будуть розшукувати. «Здобич» планував збути, а гроші – витратити на власні потреби.

Як повідомили в відділі комунікації поліції Сумської області, чоловік близько семи місяців тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за грабежі та наркотики. Протягом часу, поки він перебував на волі, він вчинив серію пограбувань – зараз працівники поліції вже довели його причетність до чотирьох аналогічних злочинів, які були здійснені на території Сум. Сам же підозрюваний говорить ще про два, скоєні близько місяця тому на вулиці Г.Кондрат‘єва, в районі військкомату, та на вулиці Троїцька, неподалік від Олександрівської гімназії. Полісмени розшукують потерпілих жінок та просять звернутися їх з відповідними заявами до Сумського відділу поліції.

Наразі за фактом скоєння злочину відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 186 КК України (грабіж), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.