У Сумах шахрай виманив у 77-річного пенсіонера 3300 грн і золоту каблучку

Сумська поліція повідомляє про черговий випадок телефонного шахрайства. Цього разу жертвою злочинця став 77-річний житель обласного центру.

Зловмисник подзвонив на домашній телефон до випадкової жертви, видав себе за сина господарів та розповів вигадану історію про те, що нібито став винуватцем дорожньо-транспортної пригоди та збив автомобілем на дорозі дівчину. Через хвилину «син» передав трубку іншому чоловікові, що назвався «слідчим поліції». «Слідчий» повідомив розгубленого господаря та його дружину про те, що потерпіла отримала серйозні травми, а винуватцеві ДТП загрожує кримінальна відповідальність. Але питання можна вирішити, якщо дати гроші потерпілій на лікування, тоді й кримінальне провадження поліція відкривати не буде.

За вирішення проблеми запросив 2000 доларів. Пенсіонер відповів, що таких великих грошей у нього немає, а «нашкребти» удвох із дружиною вони зможуть лиш тисячі три. Невдовзі до будинку під’їхав автомобіль, з якого вийшов невідомий і з рук старенького взяв 3300 гривень та золоту каблучку. Через деякий час пенсіонери зв’язалися з сином, і зрозуміли, що стали жертвою злочинців та викликали поліцію.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, інформує сектор комунікації ГУ НП у Сумській області.