У Сумах в дитячому садочку затримали чоловіка з пістолетом

На території одного з дошкільних дитячих закладів обласного центру сторож помітив незнайомця, який «хазяйнував» біля купи металевих речей, що знаходились на подвір’ї та використовувались для ремонтних робіт. Побачивши це, він негайно викликав поліцію охорони.
«Не варто самому починати розмову з крадієм – краще скористатись кнопкою «терміновий виклик поліції», – розповідає Олексій, сторож дитячого закладу.
Прибувши за лічені хвилини, група реагування поліції охорони затримала зловмисника.
Як з’ясувалось, 30-річний чоловік вже неодноразово мав проблеми з законом. При поверхневій перевірці у нього виявили та вилучили металевий предмет, зовні схожий на стартовий пістолет калібру 9 мм, без маркування, з ознаками переробки, магазин до нього та 8 набоїв калібру 9 мм, зовні схожі на стартові.
Чоловіка доставили до Сумського районного управління поліції для встановлення всіх обставини події, а вилучене направили на експертизу.
«Цей випадок став ще одним яскравим прикладом того, що злочин краще упередити, аніж потім рахувати збитки та відновлювати втрачене майно, – говорить командир батальйону Управління поліції охорони в Сумській області Юрій Курако. – Кнопка «терміновий виклик поліції» дозволяє власникам уникнути зайвих матеріальних та фінансових втрат, а нам – швидко прибувати на місце події і затримувати зловмисників «гарячим слідом», а то й просто під час скоєння ними злочину».