У Сумах викрили організаторів підпільного грального закладу

1452089155_klub

Всупереч Закону України “Про заборону грального бізнесу в Україні” та з метою власного збагачення двоє мешканців м. Суми відкрили підпільні гральні зали. Слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування встановлено, що організував нелегальну діяльність 33-річний сумчанин. Приміщення двох квартир він обладнав під зали ігрових автоматів. Чоловік завіз комп’ютерну техніку, на яку заздалегідь встановили програмне забезпечення симуляторів гральних автоматів. До незаконного бізнесу також залучив 36-річного мешканця м. Суми. У березні 2015 року перші гравці зробили ставки.

Працівники УЗЕ провели комплекс оперативних заходів, задокументували факти незаконної діяльності у сфері надання гральних послуг. Після сплати коштів до каси, відвідувачам видавався папірець з набором цифр. Увівши пароль, гравці отримували доступ до азартних ігор.

Отримавши ухвалу суду на проведення слідчих дій, поліцейські провели санкціоновані обшуки. У результаті чого вилучено комп’ютерну техніку, господарсько-фінансову документацію та 25 тисяч гривень, отриманих від гравців.

Наразі організаторам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбачено ч. 3 ст.28, ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України. За зайняття гральним бізнесом правопорушникам загрожують чималі штрафні санкції: від 170 до 680 тисяч гривень з конфіскацією грального обладнання.

Джерело magnolia-tv.com