У Сумах 23-річний чоловік ошукав військових, продаючи фейкові автобусні квитки

За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури 10 липня 2023 року повідомлено про підозру 23-річному юнаку, який ошукував довірливих громадян по всій Україні (ч. 3 ст. 190 КК України).

За даними слідства, підозрюваний у мережі Інтернет розмістив оголошення про продаж квитків на автобуси, що здійснюють пасажирські перевезення по Україні та за кордон, при цьому фактично не маючи можливості реалізовувати анонсовані поїздки.

Спілкуючись по телефону з бажаючим придбати електронний квиток для бронювання місця в автобусі, молодик представлявся водієм та скидав посилання, перейшовши за яким вони здійснювали оплату за проїзд. Відтак довірливі люди втрачали не лише кошти, а й змінювали свої плани, коли у визначений час розуміли, що бажаної поїздки не буде. Серед потерпілих два військовослужбовці. Усього на даний час встановлено 10 осіб, яких юнак ошукав майже на 20 тис. грн.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області у взаємодії зі співробітниками відділу протидії кіберзлочинам в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.