У Сумах 58-річний художник на заняттях розбещував малолітніх дітей

Працівники поліції отримали інформацію про те, що один із місцевих художників розбещує малолітніх. У ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці викрили особу зловмисника. Ним виявився 58-річний сумчанин.
Зловмисник під час індивідуальних занять з малювання демонстрував малолітнім ученицям свої статеві органи. Тепер за скоєне йому доведеться відповідати перед Законом.
У ході досудового слідства поліцейські встановили, що під час проведення індивідуальних занять з малювання чоловік розбещував дівчат та вчиняв щодо них сексуальне насильство. Зловмисник користувався тим, що малолітні в силу свого віку не могли правильно розуміти характер та значення дій, а також чинити йому повноцінний активний опір.
Наразі правоохоронцям вдалося встановити двох потерпілих, яким на момент вчинення злочину було по 7 років.
Наразі слідчими під процесуальним керівництвом Окружної прокуратури міста Суми чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 153 «Сексуальне насильство» та за ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України «Розбещення неповнолітніх». Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.