У супермаркетах Сум затримали крадія дорогих ковбас та баликів

До Сумського відділу поліції звернулися працівники власної безпеки однієї з відомих мереж супермаркетів з повідомленням про те, що в магазинах цієї мережі невідомий чоловік вчиняє крадіжки продовольчих товарів.

Правоохоронці, спільно з охоронцями магазинів, переглянувши відеозаписи з камер спостереження, упізнали 42-річного чоловіка, який уже притягався до кримінальної відповідальності за подібні злочини та за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків. Не так давно зловмисник уже затримувався за подібні крадіжки з магазинів іншої мережі супермаркетів та був судимий. Але «засвітившись» в одних торгівельних закладах, чоловік не зупинився, а переключився на інші.

З полиць магазинів крадій брав шоколад, дорогі ковбаси та балики: тобто те, що можна було легко сховати під одягом, а потім спожити самому або ж продати. Уже доведена причетність затриманого до чотирьох крадіжок продовольчих товарів із магазинів, та розпочалася його перевірка на причетність до інших злочинів. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Розпочалося слідство, повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.

Читайте також: