В Охтирці чоловік показував те, що зазвичай ховають, за що й поплатився

Пам’ятаєте, колись існував жарт про переклад назви популярних чоловічих парфумів “One Man Show” як “Один мужик показав”? Ось саме така подія сталася влітку 2017 року в Охтирці: тоді на літньому майданчику одного із закладів 33-річний чоловік, будучи добряче напідпитку, розпочав власне шоу з демонстрацією статевого органу, при цьому ще й голосно матюкався. Присутні видовища не оцінили і викликали поліцію.

Після приїзду на місце події працівників поліції громадянин продовжив свої хуліганські дії, через що представникам правоохоронних органів довелось його затримати та доставити до відділу. Під час поїздки та перебуваючи у відділі поліції, правопорушник завдав декілька ударів поліціянту, у результаті яких останній отримав легкі тілесні ушкодження.

І ось днями Охтирський міськрайонний суд Сумської області засудив порушника на 5 років позбавлення волі за хуліганство, опір представникові влади та умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень під час виконання службових обов’язків.

Під час судового розгляду обвинувачений не визнав себе винним у висунутому обвинуваченні щодо опору представникові влади та умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень, але за принципової позиції прокуратури вину хулігана було повністю доведено, повідомили в Охтирській місцевій прокуратурі.

 

Читайте також: