В Охтирці військові пенсіонери розгромили дитячий майданчик, аби їм не заважали діти

Сьогодні вранці, 5 травня, в Охтирці на мешканців командирського будинку №3 по провулку Штагера, що в мікрорайоні Дачний, чекав неприємний сюрприз. За неофіційною інформацією очевидців (у телефонному режимі), троє військових пенсіонерів (ініціатори) та працівники ПП «СІБ» здійснили напад на дворовий дитячий майданчик, почали викопувати качелі, гірки та спортивні споруди.

Люди намагалися припинити свавілля розлютованих чоловіків, яким, як виявилося, заважає спокійно жити галас малечі під вікнами. На місце інциденту приїхав заступник голови міської ради, представники депутатів та громадські активісти. Люди також викликали наряд поліції, який чекали понад 30 хвилин (натомість зателефонував дільничний, який повідомив, що по факту правопорушення заяву зафіксовано).

Комунальники в присутності представника влади прикопали висмикнуті конструкції. Проте дебошири репетували, що все одно зметуть цей дитячий майданчик з лиця землі. Батьки дітлахів висловлюють думку, що на цьому місці пенсіонери-нападники планують влаштувати стоянку для власних автівок. Яким буде кінцевий результат по цій справі – покаже час, втручання поліції і дії влади.

Джерело: istina-nova.com.ua