Вбивство під Сумами: жінка зарізала свого чоловіка, який її приревнував

6

Не витримавши рукоприкладства чоловіка, котрий постійно доводив свою точку зору кулаками, побита жінка вдарила його у відповідь каструлею по голові, а потім ухопилась за ножа.

Подія сталася в одному з сіл Сумського району, у неділю увечері. Близько 18.00 до поліції зателефонувала жінка та повідомила, що щойно убила свого чоловіка.

Як з‘ясувалось в ході першочергових слідчих дій, ймовірною причиною трагедії стали «п‘яні» ревнощі 66-річного пенсіонера. Він, будучи напідпитку, став чіплятися до дружини, ображати її та бити. Оскільки за 41 рік сімейного життя він поводив себе так постійно, жінці, вочевидь, урвався терпець, і вона у відчаї кілька разів вдарила його каструлею по голові, а потім, ухопивши кухонного ножа, нанесла голові родини один удар в область грудної клітини. Від отриманих травм чоловік помер.

9

Наразі слідчі відкрили за фактом смерті пенсіонера кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 115 КК України (навмисне вбивство).

«Поки що жінка затримана в порядку статті 208 КПК України, стан її здоров‘я досліджують лікарі, оскільки вона має явні та чисельні тілесні ушкодження. Сама ж громадянка своєї причетності до смерті чоловіка не заперечує і дуже шкодує про свій вчинок, скоєний у запалі», – коментує перебіг подій начальник Сумського відділу поліції Андрій Сердюк.

Слідство, в рамках якого призначено ряд експертиз, триває.