Великописарівські поліцейські навчили жінок-листонош прийомам самозахисту

2016-04-07-03

Минулого тижня у приміщенні Великописарівського районного відділку поліції відбулася зустріч поліцейських і працівників пошти. Спілкувалися вони з метою вироблення спільних кроків для упередження правопорушень на території району.

Листоноші найчастіше спілкуються з громадянами, особливо похилого віку, у яких часто поруч немає нікого. Саме ця категорія залишається найбільш привабливою для злочинців. Люди похилого віку, як правило, дуже довірливі. Іноді злочинцям досить представитися представниками певної організації, і старенькі готові викласти свої гроші.

Представники правоохоронців Валерій Коноз та Віталій Гордієнко провели розмову стосовно того, як листоношам донести до громадян інформацію, яка б убезпечила їх від злочинних посягань, а також розповіли, що робити, коли вони вже стали жертвами злочинців.

Для самих листонош Валерій Коноз продемонстрував прийоми самозахисту, прості у використанні, але ефективні під час нападу злочинців.

Протягом найближчого часу листоноші проводитимуть бесіди з жителями населених пунктів району, аби уберегти їх від злочинців.

2016-04-07-01

2016-04-07-02