Відома схема: двоє жителів Тростянеччини втрапили до інтернет-пасток

5

За рахунок довірливих громадян інтернет-аферисти «заробили» майже 9 тисяч гривень. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

З заявою про шахрайство звернувся до поліції 28-річний житель Тростянецького району. Молодий чоловік повідомив, вирішив скористатися оголошенням в мережі Інтернет, аби купити бензопилу. Натрапивши на цікаву пропозицію, одразу зв’язався з продавцем та телефоном домовився про спосіб оплати й доставки. От тільки перерахувавши 2340 гривень авансу, своєї покупки він так і не отримав, а так званий «продавець» перестав виходити на зв’язок, змінивши сім-картку свого телефону.

Іншою жертвою зловмисника став 32-річних житель райцентру. Чоловік потрапив у аналогічну інтернет-пастку, коли зацікавився купівлею вподобаного мотоблоку. Переказавши «продавцю» стовідсоткову передоплату в сумі 6200 гривень, він, як і його попередник, також залишився і без товару, і без грошей.

Нині у поліції за цими фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство». Поліція розшукує зловмисників, аби повернути потерпілим втрачені кошти, та закликає жителів регіону бути обачнішими під час купівлі товару через Всесвітню мережу.