ВИКРАДЕНИЙ У СУМАХ ЧОЛОВІК БУВ БІЗНЕСМЕНОМ, ПРИЧЕТНИМ ДО ГАЗОВИХ ГРОШЕЙ?

image (1)

Стали відомі подробиці про діяльність сумчанина Сергія Бєлослюдцева, викраденого сьогодні вранці по вулиці Заливна.

Чоловік є засновником ТОВ “СЄБО-ПЛЮС”, яке займається виробництвом одягу, взуття, продукції легкої промисловості. Дружина викраденого не уявляє, хто міг організувати викрадення, і говорить, що вдома Сергій нічого про проблеми на роботі не розповідав. Якщо й ділився чимось – то хіба що з друзями.

Поряд із тим фірма “СЄБО-ПЛЮС”, як виявилося, фігурує в нещодавньому журналістському розслідуванні, присвяченому темі закупівлі чиновниками ПАТ «Укргазвидобування» товарів по завищених цінах, що призвело до переплати від 20 до 40 млн грн.

“Отримані від «Укргазвидобування» кошти підконтрольні посадовцям компанії далі перераховували на такі фірми: ТОВ «ВК Енергія», ПП «Вегамакс», ТОВ «Лантана голд», ТОВ «Квант – сервіс», ТОВ «Альянс трейд компані», ТОВ «Успіх ЮА», ТОВ «Ель-торг», ТОВ «Екодит», ТОВ «Діслав», ТОВ «Сєбо плюс», ТОВ «Компанія «Енергомаш», ТОВ «Автоматика НГ», ТОВ «Техінпром», ТзОВ «Універсальна бурова техніка», ТОВ «ЧЗА», ТОВ «АТ-інжиніринг», ТОВ «Укрнафтозапчастина», ТОВ «Сєбо плюс», ТОВ «Далгакиран компресор Україна», ТОВ «Мета-торг плюс» та інші”, – йдеться у журналістському матеріалі.

СТС слідкує за ходом розслідування.