Ямпільські правоохоронці виявили хворого, що «лікувався» коноплями

49

32 куща конопель та 30 грамів марихуани вилучили ямпільські поліцейські спільно з прикордонниками у раніше судимого 39-річного місцевого жителя. «Наркоаграрія» затримали під час збирання врожаю, який, за словами підозрюваного, слугував йому панацеєю від хвороби.

До правоохоронців надійшла оперативна інформація про одного з жителів Ямполя, який вирощує коноплі. Це перевірили працівники поліції спільно з прикордонниками, які затримали зловмисника під час збирання врожаю.

«Чоловіку 39 років. Раніше він вже мав судимості за злочини, пов’язані з наркотиками та крадіжки. Працює, має родину, – коментує Сергій Забозлаєв, начальник Ямпільського відділення поліції. – Підозрюваного затримали на полі, за містом, де він вирощував коноплі. Крім того, під час поверхневого огляду, в нього виявили згорток з марихуаною. Вилучене працівники поліції направили на експертне дослідження за результатами якого будуть прийняті відповідні рішення».

За словами власника наркотичних насаджень, наркотиками захоплюється вже більше десяти років, і, аби не привертати увагу інших жителів, коноплі висадив ще в травні місяці, які їздив періодично обробляти, після чого сушив їх, подрібнював та курив шляхом паління.

В поліції за даним фактом відкрили два кримінальних провадження за ч.1 ст.309 та ч.1 ст.310 Кримінального кодексу України. За посів конопель та за зберігання наркотичних речовин без мети збуту, чоловіку загрожує трирічне обмеження або позбавлення волі, – повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області.

50