З початку року 37 посадовців Сумщини піймалися на хабарях

3194a54681884fb7a99b207e5d439ee6

Протягом 2016 року правоохоронними органами Сумщини складено 37 протоколів про правопорушення, пов’язані з корупцією, з яких судами на даний час розглянуто 10 протоколів і на осіб накладено штрафи на загальну суму 17,1 тис. грн.
Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Олександр Рубан, протоколи складались у відношенні посадових осіб органів місцевого самоврядування 3 категорії – 1 (голова районної ради), 4 категорії – 2 (заступник голови районної ради, начальник управління), 5 категорії – 7 (секретар сільської ради, заступник начальника управління, керівник відділу), депутатів сільських рад – 6, посадових осіб юридичних осіб публічного права – 21.
Зокрема, Сумською місцевою прокуратурою виявлено факт вчинення начальником одного з відділів Сумського обласного центру зайнятості правопорушення, пов’язаного з корупцією. Вказана особа готувала та подавала інформацію для висвітлення діяльності Сумського обласного центру зайнятості в засобах масової інформації, куди серед інших видань була включена одна з газет, засновником якої є його дочка, а він особисто – головним редактором.
Протягом 2015 року за послуги вказаної газети Сумським обласним центром зайнятості перераховано 51 000 грн. За даним фактом Сумською місцевою прокуратурою складено адміністративний протокол за неповідомлення безпосереднього керівника про наявність реального конфлікту інтересів та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів, за що передбачена відповідальність ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За результатами судового розгляду вказаного протоколу правопорушника визнано винним та накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3400 грн.

Читайте також:

  1. Перезаряджав гвинтівку і випадково вистрілив: у Роменському районі чоловік вбив свого племінника

  2. Завдав матері 19 ударів ножем: сумчанина засудили до 14 років позбавлення волі

  3. Координували злочинну діяльність у виправній колонії: на Сумщині судитимуть групу з трьох осіб

  4. Нахвалював президента рф та виправдовува збройну агресію проти України: охтирчанину повідомили про підозру

  5. У Бурині чоловік поцупив з двору чужий мопед

  6. Очікував, що росіяни «наведуть в Україні лад»: жителю Шосткинського району повідомили про підозру

  7. На Сумщині 17-річна дівчина під час сварки з батьком кілька разів ножем вдарила його в спину

  8. Виправдовувала дії окупантів, а зараз змінила свою думку: жительку села на Лебединщині засудили до 6 місяців арешту

  9. У Ромнах поліція «по гарячих слідах» затримала викрадачів мопеда

  10. Розбирав завали зруйнованого авіабомбою будинку та вкрав банківські картки загиблої жінки: сумчанину загрожує до 8 років позбавлення волі