За оборудки з документами судитимуть голову однієї з сільських рад Сумщини

58

Зловживаючи службовим становищем, в інтересах інших осіб, голова сільської ради Сумського району підробив низку документів. Відповідний обвинувальний акт вже направили до суду.

Як повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури, між сільською радою Сумського району та ФОП було укладено договір про виконання реконструкції покрівлі ДНЗ. У подальшому посадовець підписав офіційні документи, до яких були внесені недостовірні дані, а саме відомості щодо завищеного об’єму фактично виконаних робіт.

Як повідомив начальник Сумського відділу Сумської місцевої прокуратури Роман Харитоненко, внаслідок протиправних дій сільського голови до місцевого бюджету не надійшло близько 150 тис. грн.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України, тобто зловживання службовим становищем та службове підроблення.

До слова, на лаві підсудних опинився також і директор ФОП, який заволодів вказаними коштами. Обвинувальний акт стосовно нього направлено до суду ще в грудні 2016 року за ч. 2 ст.191 (заволодіння чужим майном) та ч. 1 ст. 366 (складання завідомо неправдивих офіційних документів ) КК України.

Поділитися в соцмережах: