За привласнення коштів екс-голова сільради на Сумщині сяде на 3 роки

1

Прокуратура Сумської області в апеляційному порядку довела вину колишнього голови Олександрівської сільської ради Буринського району.

«Посадовець обвинувачувався в привласненні коштів та службовому підробленні. Його дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України», – повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що колишній очільник села незаконно отримав премії, матеріальну допомогу на оздоровлення, доплати за ранг і вислугу років на загальну суму 67 тис. грн. Крім того, у 2012 році обвинувачений придбав на зібрані з підприємців кошти автомобіль для сільської ради. При цьому транспортний засіб він зареєстрував на себе, а потім ще й оформив договір оренди цього автомобіля, включивши витрати його утримання до кошторису сільської ради. У подальшому взагалі перереєстрував його на свою доньку.

Рішенням суду першої інстанції колишнього голову сільської ради засуджено до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності строком на 3 роки. Суд також зобов’язав його сплатити на користь Олександрівської сільської ради 67 тис. грн. завданої матеріальної шкоди. Апеляційним судом рішення суду першої інстанції залишено без змін.