За втягнення чотирьох неповнолітніх у заняття проституцією судитимуть 21-річну сутенерку з Сум

Ювенальні прокурори Сумської обласної прокуратури 21 травня 2021 року затвердили та направили до суду обвинувальний акт стосовно 21-річної сумчанки за фактом втягнення неповнолітніх у заняття проституцією (ч. 3 ст. 303 КК України), повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
За даними слідства, обвинувачена знайомилась з неповнолітніми дівчатами, які мали скрутне матеріальне становище. Демонструвала їм свій достаток і безтурботне життя, оплачувала спільний відпочинок та запрошувала в Київ. Там допомагала неповнолітнім знайти тимчасове житло. Тобто, робила все для того, щоб вони звикали до життя на відповідному рівні. Через деякий час, коли неповнолітні не мали коштів, щоб повернутись додому, вони вимушені були шукати роботу. Обіцяючи неповнолітнім заробіток, дівчина знайомила їх з чоловіком, який підшукував клієнтів для надання послуг сексуального характеру за гроші. Неповнолітні, перебуваючи в чужому місті без грошей, вимушені були погоджуватись.
Наразі встановлено 4 неповнолітніх віком від 14 до 15 років, яких дівчина втягнула в заняття проституцією.
Протиправні дії обвинуваченої припинені Відділом з протидії торгівлі людьми, Слідчим управлінням Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Поділитися в соцмережах: