Житель Білопільщини сяде на 12 років за те, що вбив товариша сотнею ударів

Вироком Конотопського міськрайонного суду 29-річного мешканця Білопільського району визнано винним в умисному вбивстві свого товариша по чарці (ч. 1 ст. 115 КК України).
Встановлено, що обвинувачений В. 15 лютого 2015 року приїхав до свого знайомого в село на Білопільщині. Щось не заладилось і між чоловіками виникла сварка, яка переросла у бійку. Потерпілий С., розуміючи, що В. має над ним фізичну перевагу, намагався захиститися сокирою, однак це розлютило нападника і він продовжив наносити множинні удари дерев’яною палицею по різних частинах тіла чоловіка.
Згодом С. вдалося вирватися і він побіг до будинку сусідів, щоб покликати на допомогу, але ті не відчиняли. У цей час В. наздогнав С. і наніс йому ще декілька ударів руками та ногами, від чого потерпілий втратив свідомість.

Коли сусіди вийшли на вулицю, то побачили С., який лежав біля їхнього будинку. Вони вирішили, що сусід нетверезий, посадили його на санчата й відвезли до його будинку. Через годину С. від отриманих травм помер. Відповідно до висновку судової медичної експертизи потерпілому нанесено близько 100 ударів.
Як повідомив прокурор відділу прокуратури Сумської області Олег Бондар, за вчинений злочин В. призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.