Житель Буринщини зібрав у лісі “урожай” марихуани

PM109image001

Як повідомляє СК ГУНП в Сумській області, 22-річний житель Буринського району, у якого працівники місцевої поліції знайшли та вилучили близько 500 грамів марихуани, заявив, що коноплю знайшов випадково, а залишив для «власного користування». 

У ході санкціонованого огляду приміщення жителя району працівники Буринського відділення поліції натрапили на два згортки з канабісом. У першому випадку речовина зеленого кольору знаходилась в поліетиленовому пакет. У другому – в синтетичному білому мішку. Поблизу правоохоронці виявили саморобний пристрій для куріння коноплі, так званий «бульбулятор», виготовлений із розрізаної навпіл пластикової пляшки.

«На стінках цього посуду малося характерне нашарування коричневого кольору зі специфічним запахом, – коментує начальник Буринського відділення поліції Володимир Харченко. – Відтак, все вилучене було направлене на експертизу. Самого ж власника дурман-трави доставили до відділку та опитали».

У ході бесіди молодий чоловік пояснив, що, вигулюючи собаку, неподалік села, у лісосмузі, випадково знайшов рослини коноплі. І, обібравши листя та дрібні гілки, забрав їх до свого господарства, де висушив та зберігав для власного вживання.

Поліція розпочала кримінальне провадження за ознаками частини 2 статті 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів,психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.