Житель Охтирки через втрачені документи “втратив” і майже 3 тисячі грн

Бажаючи повернути нещодавно викрадену з автомобіля барсетку з документами, 50-річний житель Охтирки дав відповідне оголошення до місцевих газет. «Добродій» відгукнувся майже одразу. Незнайомець зателефонував на вказаний в оголошенні номер і запропонував власнику повернути втрачене за винагороду у 2 тисячі 740 гривень. Чоловік погодився і вони домовилися про зустріч.

У призначений час на місце ніхто не прийшов, але жителю Охтирки знову зателефонували і, вибачаючись за запізнення, запропонували перерахувати гроші на вказаний номер банківської картки. За словами невідомого співрозмовника, втрачене підвезуть йому на таксі, як тільки гроші надійдуть на рахунок.

Чоловік умову виконав, однак своїх документів так і не отримав. Зловмисники ще довго «водили» його по місту, кожного разу призначаючи нові місця зустрічі. Врешті-решт охтирчанин зрозумів, що його дурять, і звернувся до поліції, передає Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.

«По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство). Правоохоронці роблять все можливе, щоб встановити особу зловмисника та повернути потерпілому гроші”, – зазначив очільникОхтирського відділу поліції Сергій Чміль.