Жителька Конотопа “зекономила” 1300 грн завдяки природній розсудливості

Близько опівдня на мобільний телефон 57-річної конотопчанки надійшов дзвінок з невідомого номера. Незнайомий співрозмовник представився працівником поліції та повідомив, що її сина затримали за побиття учня з паралельного класу і наразі він знаходиться у відділку поліції. У ході розмови псевдополіцейський запропонував «залагодити» справу за 1 300 гривень, в іншому ж випадку її нащадку загрожує в’язниця.

Жінка не розгубилася. Опанувавши себе, згадала, що у школі, де навчається її 16-річний син, лише один дев’ятий клас. Вона почала більш детально розпитувати про обставини події та сказала, що хоче поговорити із сином. Але співрозмовник несподівано поклав слухавку.

Не гаючи часу, жінка зателефонувала до школи та перевірила отриману інформацію. Впевнившись, що з її сином все гаразд, і він знаходиться на заняттях, повідомила про спробу шахрайства до поліції.

Наразі за даним фактом працівники поліції розпочали перевірку та вживають всіх можливих заходів, аби встановити особу зловмисника, повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.

Читайте також: