Жителька Охтирщини обікрала свого сусіда, допомагаючи йому по господарству

До інспектора поліції з заявою про крадіжку звернувся 88-річний дідусь одного з сіл Охтирського району. Старенький розповів, що з його будинку зникли 4700 гривень.

Поліцейський, поспілкувавшись із потерпілим, дізнався, що йому допомагає 60-річна жінка, яка живе на сусідній вулиці. Після її візиту з-під скатертини на столі зникли всі його гроші.

Правоохоронець вирішив поспілкуватися з цією жінкою. У скоєному вона зізналася та розповіла, що останнім часом часто навідувалася до пенсіонера. Помагала дідусю по господарству, за що він дякував їй грошима. Де знаходиться його схованка, вона також знала, тому скористалася моментом, коли дідусь піде відпочивати, і непомітно викрала його гроші. Витратити їх не встигла, бо у двері постукав поліцейський.

«Такі випадки, на жаль, непоодинокі, – коментує т. в. о. начальника Охтирського міськвідділу міліції Руслан Кладько. – Літні люди часто просять допомоги у своїх односільчан. Останні ж, іноді, користуючись такою довірою, обкрадають своїх підопічних. Працівники поліції радять громадянам бути пильними та уважними до своїх знайомих. І в жодному разі не показувати, де знаходяться гроші. Цим ви убезпечите себе від втрати заощаджень та злочинних посягань».

Працівники поліції повернула старенькому його гроші. А у відношенні жінки відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», яка передбачає штраф або позбавлення волі до трьох років, передає Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.