Жителька села на Ямпільщині заплатить 850 грн за спробу фальсифікації результатів виборів

7777-774x320

Ямпільський районний суд притягнув до кримінальної відповідальності члена дільничної виборчої комісії, яка 25 жовтня намагалася незаконно використати 4 бюлетені для голосування.

Як повідомили в Ямпільському відділі Шосткинської місцевої прокуратури, мешканка одного з сіл Ямпільського району на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року працювала членом дільничної виборчої комісії. У день голосування вона умисно отримала 4 бюлетені для голосування, заповнила їх від імені свого брата і за допомогою ще одного громадянина вкинула їх до скриньки.

Жінка визнала свою вину і уклала відповідну угоду з Процесуальним керівником. Це дозволило їй уникнути більш суворого покарання. Ямпільський районний суд вищевказану угоду затвердив і вироком суду від 3 березня 2016 року визнав її винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 158-1 КК України і з застосування ст. 69 КК України призначив їй покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 грн.

Джерело yampil.info