Жителька Сумщини оформила кредит на ім’я подруги та зникла

Працівники поліції спрямували до суду кримінальне провадження у відношенні 28-річної жительки Середино-Буди, яка скориставшись паспортними даними своєї 27-річної приятельки, оформила на її ім’я кредит через мережу Інтернет в онлайн-сервісі «Money» та заборгувала банку 40 тисяч гривень.

Працівникам поліції потерпіла розповіла, що ще в 2016 році їй були дуже потрібні гроші. Подружка порадила оформити кредит через мережу Інтернет в онлайн-сервісі «Money». Дівчина погодилась та передала приятельці всі необхідні документи. Отримавши гроші, кредит погасила через кілька місяців. А вже в грудні місяці 2016 року їй почали приходи листи-повідомлення про заборгованість по кредиту. Коли ж вона звернулась за інформацією до сервісного центру фінустанови, їй повідомили про оформлення чергового кредиту на суму п’ять тисяч гривень, за який ніхто не сплачує.

Потерпіла одразу згадала про свою знайому, котра в розмові зізналась, що вона взяла кредит на її ім’я, але платити не має змоги, після чого взагалі зникла з міста.

Під час перевірки правоохоронці встановили, що приятелька заявниці також причетна до ряду інших злочинів, пов’язаних з привласненням та розтратою майна. Своїми діями вона завдали шкоди на 40 тисяч гривень. У відношенні жінки працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками статті 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Правоохоронці ведуть пошуки зловмисниці, якій загрожує позбавлення волі строком до чотирьох років.