Жителька Тростянця «повелась» на смс-повідомлення про виграш автомобіля

17

У Тростянці жінка лишилась власних заощаджень, взявши участь у псевдоакції з розіграшу іномарки. Зловмисник видурив у неї 3 000 гривень та намагався змусити сплатити ще 17 000. Та зрозумівши, що потрапила «на гачок» до шахрая, жінка звернулась до поліції.

До співробітників Тростянецького відділення поліції звернулась 42-річна місцева жителька, яка розповіла, що стала жертвою інтернет-шахрайства. Зі слів заявниці, на її мобільний надійшло повідомлення, що вона виграла автомобіль «Фольцваген Поло». А коли перейшла на посилання інтернет-сайту, побачила інформацію, що її номер телефону став учасником акції розіграшу дорогого авто. Нижче було представлено мобільні номери телефонів, за якими можна було зв’язатись з організаторами.

Зрадівши, жінка одразу зателефонувала за вказаним номером. Слухавку взяв чоловік. Співрозмовник повідомив, що для отримання автомобілю їй необхідно заплатити 1 % від вартості авто та вказав реквізити платежу, що вона й зробила. Після чого незнайомець знову зателефонував та попросив сплатити ще 17 тисяч гривень на оформлення номерів автомобіля і реєстрацію та узаконення виграшу. Не маючи таких грошей, жінка кинулась збирати їх у знайомих, які й підказали, що вона стала жертвою зловмисників.

«Нині по даному факту працівники поліції проводять відповідні перевірки, – говорить Максим Войт, т.в.о. начальника Тростянецького відділення поліції. – Наразі жоден з номерів зловмисників, що вказані на їх сайті, не активні. Правоохоронці продовжують встановлювати особи шахраїв, аби притягти їх до відповідальності».