Жителя Конотопщини засудили на 7 років за організацію зухвалого розбійного нападу

Конотопською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно 34-річного В., який за попередньою змовою з іншими особами здійснив розбій, поєднаний з проникненням у житло. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 187 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що В. разом із трьома знайомими ретельно спланували пограбування родини К., яка мешкає в одному з сіл Конотопського району. Озброївшись та узгодивши всі свої дії, зловмисники 5 березня поточного року близько 22:00 прибули на місце злочину. Нападники, одягнувши на обличчя балаклави, чекали біля приватного будинку сина господарів, який у вечірній час зазвичай повертався до дому.
Близько 2 години ночі, дочекавшись хлопця, зловмисники підбігли до нього ззаду, повалили на землю та зв’язали скотчем руки. Хлопець повідомив, що у нього немає ключів від дверей і тоді нападники, погрожуючи зброєю, підвели його до будинку. Один із зловмисників постукав у вікно, двері відчинила мати. Нападники увірвались у будинок, погрожуючи жінці фізичною розправою, намагалися її зв’язати. На крик дружини з іншої кімнати прибіг її чоловік. Один із нападників намагався застосувати зброю, однак через технічні неполадки пістолет не вистрілив. Родина К. стала чинити активний опір нападникам, у результаті чого в обвинуваченого В. відібрали газовий пістолет, зірвали з нього балаклаву та затримали його до приїзду правоохоронців. Інші зловмисники втекли. Потерпілі отримали легкі тілесні ушкодження.
Як повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида, рішенням суду обвинуваченого В. визнано винним у інкримінованому злочині та засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна, окрім житла. Матеріали відносно інших нападників виділені в окреме провадження, досудове розслідування в якому триває.

Читайте також: