Жителя Ямпільщини засудили на 10 років за умисне вбивство

Ямпільським відділом Шосткинської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України).
Під час судового розгляду встановлено, що 11 липня 2013 року о 12.30 поблизу озера в місті Дружба Сумської області два місцевих мешканця М. і С. розпивали спиртні напої. Раптом до них підбіг 53-річний О., який весь час поблизу них малював картину, і почав наносити олівцем удари С. по різних частинах тіла, при цьому викрикував, що це потерпілому покарання за жінок.

Щоб уникнути пошкоджень, С. відійшов назад, не втримався та впав у озеро. У цей час нападник зібрав свої речі та пішов у сторону вул. Шкільної. М. допоміг своєму товаришеві вибратися з води, і С. побіг за своїм кривдником. М. залишився збирати речі, а коли пішов за чоловіками, то побачив, як О. наносить предметом, загорнутим у пакет, удари С. у життєво важливі органи. Від отриманих травм потерпілий помер на місці злочину.
О. себе винним не визнав, стверджуючи, що С. живий, а його обмовили. Висновком комісійної комплексної стаціонарної судової психолого-психіатричної експертизи обвинувачений психічним захворюванням чи іншим хворобливим станом психіки не страждає.
Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Олег Ткаленко, аналіз і оцінка зібраних доказів у повній мірі підтвердили обґрунтованість обвинувачень. Суд погодився з доводами прокуратури, О. визнано винним в умисному вбивстві та призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.