Злодіїв, які вкрали з конотопського магазину техніку на 300 тис. грн, поліція за добу затримала в Бурині

Менше доби вистачило працівникам поліції, аби затримати грабіжників, що спустошили в Конотопі відділ побутової техніки майже на 300 тисяч гривень, повідомляє сектор комунікації ГУ НП у Сумській області.

За словами охоронця магазину, близько сьомої години вечора він спустився перевірити підсобне приміщення, коли на нього напали невідомі. Зв’язавши йому руки і залишивши безпорадного чоловіка в підвалі прив’язаним біля труби, вони пішли до торгівельної зали. Розгублений нападом охоронник невдовзі оговтався, перегриз скотч, перетер точилом мотузку і, таким чином, звільнився. Проте за цей час грабіжники встигли спустошити чи не увесь відділ з побутовою технікою, загальна вартість якої сягала майже 300 тисяч гривень.

Над розкриттям зухвалого злочину працювали Конотопський і всі сусідні відділи поліції. Вживані розшуковцям заходи вже наступного ранку дали результати: викрадений товар знайшли в Бурині, у одному зі складських приміщень на околиці міста. На слід злочинців вийшов начальник Буринського відділення поліції Володимир Харченко.

Під час перевірки складу правоохоронці побачили, що все приміщення було заставлено побутовою технікою, вивезеною з конотопського магазину. Орендаря складу затримали і доставили до Конотопського відділу поліції. Там він зізнався, як разом із подільником організував пограбування магазину свого знайомого, щоб закласти техніку і виручити гроші. Затримані запевняли: після вирішення фінансових проблем мали намір повернути потерпілому його товар.

Дії «підприємливих ділків» кваліфікували як грабіж і вже відкрили за даним фактом відповідне кримінальне провадження. Підозрюваним загрожує до 7 років позбавлення волі.

PM423image005PM608image008