Зниклого безвісти дідуся-роменчанина знайшли полісмени Києва

Із заявою про зникнення 69-річного Миколи Коломійця до Роменського відділку поліції звернувся його син. Чоловік розповів, що старенький 7 травня пішов з дому та не повернувся. Самостійні пошуки жодного результату не дали, тому чоловік звернувся до правоохоронців з проханням допомогти повернути батька до дому.

На розшук безвісти зниклого пенсіонера був задіяний чи не весь особовий склад працівників поліції. Проводилися всі можливі заходи по встановленню місця знаходження літнього втікача. І врешті-решт це дало результати. Дідуся допомогли знайти київські колеги у столиці України.

Столичні полісмени розповіли, що запримітили старенького під час патрулювання. Чоловік лежав на одній із платформ залізничного вокзалу. Спочатку правоохоронці припустили, що йому зле та викликали швидку допомогу, а згодом з’ясувалося, що він приліг поспати. Коли ж патрульні встановили особисті дані чоловіка, виявилось, що він перебуває у розшуку, як безвісті зниклий.

Зі слів дідуся, він вирішив помандрувати. На питання, чому поїхав з дому, відповів, що давно вже хотів побачити та відвідати Києво-Печерську Лавру.

Інформацію про знайденого зниклого чоловіка одразу передали роменським поліцейським, які в свою чергу сповістили родичів втікача, передає Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.